Rektor:  Salim Saab, 0454 – 813 31, salim.saab@karlshamn.se

Kontaktuppgifter till mentorer, finns nedan:

Namn

Signatur

E-post adress

Klass

Álvaro Ripoll Cabrera ARC alvaro.ripollcabrera@utb.karlshamn.se  9a
Johnny Sundström JSm johnny.sundstrom@utb.karlshamn.se 9a
       
Birgitta Olsson Osn birgitta.olsson@utb.karlshamn.se 9b
Camilla Persson Psn camilla.persson@utb.karlshamn.se 9b
       
Mats Andreasson Asn mats.andreasson@utb.karlshamn.se 9c
Emma Gunnarsson Gn emma.gunnarsson@utb.karlshamn.se 9c
       
René Saulesco Sco rene.saulesco@utb.karlshamn.se 9d
Hanna Olsson Friberg HOF hanna.olssonfriberg@utb.karlshamn.se 9d
Eva Wernersson EW eva.wernersson@utb.karlshamn.se 9d
       
Tobias Bengtsson TB tobias.bengtsson@utb.karlshamn.se 8a
Marita Bergquist Bt marita.bergquist@utb.karlshamn.se 8a
       
Niklas Henriksson NH niklas.henriksson@utb.karlshamn.se 8b
Johnny Conradsson Cn johnny.conradsson@utb.karlshamn.se 8b
       
Danielle Tourwé DT danielle.tourwe@utb.karlshamn.se 8c
Gunilla Dietrichsson Dtn gunilla.dietrichsson@utb.karlshamn.se 8c
Jimmy Sjöholm Sjm jimmy.sjoholm@utb.karlshamn.se 8d
Jens Nilsson Nj jens.nilsson@utb.karlshamn.se 8d
Niklas Bruce NBe niklas.bruce@utb.karlshamn.se 8d
Mikael Nord MNd mikael.nord@utb.karlshamn.se 7a
Anne-Charlotte Ljung ACL annecharlotte.ljung@utb.karlshamn.se 7a
Jan Carlsson Can jan.carlson@utb.karlshamn.se 7a
Venus Shehab VS venus.shehab@utb.karlshamn.se 7b
Jennie Mattsson JM jennie.mattsson@utb.karlshamn.se 7b
Anna-Karin Rudelius AKR annakarin.rudelius@utb.karlshamn.se 7c
Magnus Jonsson MJ magnus.jonsson@utb.karlshamn.se 7c
Hans Bengtsson Bn hans.bergman@utb.karlshamn.se 7d
Monica Persson MP monica.persson@utb.karlshamn.se 7d
Marina Jönsson MJn marina.jonsson1@utb.karlshamn.se 7e
Charlotte Svensson CS charlotte.svensson@utb.karlshamn.se 7e
Ghassan Al-Obadi GA ghassan.alobaidi@utb.karlshamn.se 7e
Lena Torshall Tl lena.torshall@utb.karlshamn.se 7f
Daniel Bornéus Bos daniel.borneus@utb.karlshamn.se 7f


Varje klass har minst två mentorer. För att se vilka mentorer som ingår i vilken klass, samt schema, kalender m.m för de olika klasserna, klicka på aktuell klass överst på sidan.