Rektor: Gurli Lindvall, 0454- 813 32, gurli.lindvall@karlshamn.se

Bitr. rektor: Salim Saab, 0454 – 813 31, salim.saab@karlshamn.se

 

Kontaktuppgifter till mentorer, finns nedan. 

Namn

Signatur

E-post adress

Klass

Adam Åberg adam.aberg@utb.karlshamn.se 8DM1
Álvaro Ripoll Cabrera ARC alvaro.ripollcabrera@utb.karlshamn.se 9i3
Bengt EM Nilsson BNn bengt.nilsson1@utb.karlshamn.se 7d
Berit Johansson Jon berit.johansson@utb.karlshamn.se 8i3
Camilla Persson Psn camilla.persson@utb.karlshamn.se 7e
Daniel Bornéus Bos daniel.borneus@utb.karlshamn.se 7f
Danielle Tourwe DT danielle.tourwe@utb.karlshamn.se 8DM2
Emma Gunnarsson Gn emma.gunnarsson@utb.karlshamn.se 9i2
Freddy Stark FS freddy.stark@utb.karlshamn.se 8i3
Ghassan Al-Obaidi GA ghassan.alobaidi@utb.karlshamn.se FBK
Gunilla Dietrichson Dtn gunilla.dietrichsson@utb.karlshamn.se 8M2
Hanna Olsson Friberg HOF hanna.olssonfriberg@utb.karlshamn.se 9M2
Hans Bergman Bn hans.bergman@utb.karlshamn.se 9M1
Håkan Mattisson Mn hakan.mattisson@utb.karlshamn.se 7e
Ingrid Persson Pn ingrid.persson@utb.karlshamn.se 9i1
Jeanette Bos Ingberg JBI jeanette.bosingberg@utb.karlshamn.se 8DM1
Jennie Karlsson Kln jennie.karlsson1@utb.karlshamn.se 7a
Jennie Kjellsson Kjn jennie.kjellsson@utb.karlshamn.se 9i3
Jennie Mattsson JM jennie.mattsson@utb.karlshamn.se 7b
Jens Nilsson Nj jens.nilsson@utb.karlshamn.se 8M1
Jimmy Sjöholm Sjm jimmy.sjoholm@utb.karlshamn.se 8M2
Johnny Conradsson Cn johnny.conradsson@utb.karlshamn.se 8i1
Johnny Sundström JSm johnny.sundstrom@utb.karlshamn.se 9A
Karin Petersson Prn karin.petersson@utb.karlshamn.se 7c
Lena Torshall Tl lena.torshall@utb.karlshamn.se 7f
Lotta Ljung ACL annecharlotte.ljung@utb.karlshamn.se 9a
Magnus Jonsson MJ magnus.jonsson@utb.karlshamn.se 7c
Maja Ekberg ME maja.ekberg@utb.karlshamn.se 9i1
Marina Jönsson MJn marina.jonsson1@utb.karlshamn.se 7d
Marita Bergkvist Bt marita.bergkvist@utb.karlshamn.se 8i2
Mats Andreasson Asn mats.andreasson@utb.karlshamn.se 9i2
Mikael Nord MNd mikael.nord@utb.karlshamn.se 8DM2
Monica Johansson Js monica.johansson1@utb.karlshamn.se 8M1
Niklas Henriksson NH niklas.henriksson@utb.karlshamn.se 8i1
René Saulesco Sco rene.saulesco@utb.karlshamn.se 9M1, 9M2
Sanja Sesvecan Eriksson SSE sanja.sesvecaneriksson@utb.karlshamn.se 7a
Tobias Bengtsson TB tobias.bengtsson@utb.karlshamn.se 8i2
Venus Shehab VHA venus.shehab@utb.karlshamn.se 7b


Varje klass har minst två mentorer. För att se vilka mentorer som ingår i vilken klass, samt schema, kalender m.m för de olika klasserna, klicka på aktuell klass överst på sidan.